Заголовок

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Що краще «погана дружба» чи «хороша війна»? Методи примирення сторін в юридичній практиці.

Відповідаючи на питання: «Що краще «погана дружба» чи «хороша війна?» перш за все потрібно задати собі це питання та отримати свою відповідь. Це зумовлене особистими якостями людини, її виховання та осередку в якому вона росла. Як показує практика, є і такі люди, які шукають привід для сварки на «рівному місці», тому для них відповідь можливо інша ніж у Вас.

Але все це життя і бувають випадки, коли все ж конфлікту не уникнути, хоч якби ви не старалися. З юридичної сторони, конфлікт, як суперечка сторін, що не можуть домовитися та знайти компромісу. Попадаючи в таку ситуацію, де явні ознаки конфлікту сторін, правозахисник має правильно оцінити причину конфлікту, оскільки вона може бути не такою як це може здатися на перший погляд, тому важливо не робити поспішних висновків та гучних заяв.

Одним із правильних рішень, буде перевести розмову таким чином щоб проблема почала переходити на інший план, а розмова стабілізувалася та прийняла більш — менш ділову бесіду.

Зазвичай суперечки виникають між сторонами на підґрунті особистих невирішених питань, або особистих образ, тому в суперечці буде правильніше вияснити думку сторони, а не накидатися з доводами, обвинуваченнями чи погрозами.

Потрібно усвідомити певну істину і спробувати передати її іншій стороні. Серед основних і головних істин, буде «повернути час назад неможливо» або «все пройде і це також» та «нагадай через сто років повернутися до цього питання», суть цієї істини проста — всі питання можливо вирішити та все в житті йде тільки на краще.

Головне в будь якій бесіді бути ввічливим та говорити правду, тоді все буде виходити дуже просто.

Щодо мене, то на мою думку краще «хороша дружба або погана, але все ж дружба.

 

comments powered by HyperComments
taran-vadym