Розірвання шлюбу через суд при наявності дітей

  Написання позовної заяви «Про розірвання шлюбу», підготовка необхідних документів, квитанцій, сплата судового збору (визначеного відповідно до ЗУ “Про судовий збір України”), направлення матеріалів до суду складає всього 5000 грн.

  Термін подання заяви до суду – 1-2 робочих дня.

  Ваш спеціаліст по сімейним спорам,

  тел. 063 218 81 28 або 050 218 81 28

  E-mail: taran.advokatov@gmail.com

  ПРОЦЕДУРА РОЗЛУЧЕННЯ В УКРАЇНІ

  Якщо Ви вирішили офіційно розірвати шлюбні відносини, Вам потрібно пройти певну юридичну процедуру. Звісно Ви хочете якомога швидше вирішити це питання та вийти з неприємної ситуації. Але не все так просто і Вам всеж доведеться розв’язати багато проблем, подбати про спільних дітей, розділити майно і уладнати процедурні формальності, щоб не зіткнутися з проблемами в майбутньому.

  Бажаєте, щоб процедура розлучення пройшла безболісно і швидко, а ваші права були надійно захищені? В такому випадку телефонуйте прямо зараз: +38 063 218 81 28 або +38 050 218 81 28.

  Якщож Ви вирішили діяти самі, тоді ми підготували для Вас інструкцію, але все таки рекомендуємо зателефонувати нам оскільки ми фахівці в цьому питанні і Ви зможете уберегти себе від помилок. Консультація по телефону у нас – безкоштовна, а тому Ви нічого не втрачаєте, а лише економите свій час.

  РОЗЛУЧЕННЯ ЗА ВЗАЄМНОЮ ЗГОДОЮ –  ЧЕРЕЗ РАЦС?

  Якщо обидві сторони прагнуть припинити сімейні стосунки за обопільною згодою, розлучення в Україні можна оформити через РАЦС.

  Важливо: така процедура прийнятна лише у випадку, якщо у вас немає неповнолітніх дітей, а дружина не вагітна.

  Як діяти:

  • Подружжю слід звернутися в РАГС за місцем офіційної реєстрації (прописки) будь-кого з них.
  • Необхідно мати при собі документи: свідоцтво про шлюб, паспорти громадян України.
  • Подати заяву – кожна зі сторін повинна заповнити відповідну частину єдиного документа і цим підтвердивши свій намір розлучитися.

  З моменту подання заяви має сплинути 1 місяць, після чого шлюб може бути розірвано. Посадова особа призначить дату, коли подружжя зобов’язано з’явитися в РАГС для реєстрації розлучення. Ті, хто прийняв рішення дати шлюбу другий шанс, можуть відкликати раніше подану заяву без жодних негативних наслідків для себе.

  У випадку, якщо чоловік/дружина не має змоги з’явитися в РАГС (необхідно підтвердити поважність причини неявки документально), шлюбний партнер може подати заяву самостійно.

  РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД – З ЧОГО ПОЧАТИ?

  Якщо Ваша сім’я виховує неповнолітніх дітей, а Ви вирішили розлучитися Вам доведеться звернутися до суду для оформлення розлучення.

  • Позовна заява.
  • Свідоцтво про шлюб – копія.
  • Свідоцтво про народження кожного зі спільних дітей – копія.
  • Паспорти подружжя.
  • Документи, що підтверджують факт усиновлення / удочеріння.

  Як подати на розлучення, якщо один з подружжя не згоден?

  Не має значення, чи згодна друга сторона на розлучення – ви маєте право самостійно ініціювати провадження. У такій ситуації слід заручитися підтримкою досвідчених юристів.

  Які документи потрібні для розлучення:

  • Заява позовна.
  • Копія паспорта того з подружжя, хто ініціює розлучення.
  • Свідоцтво про шлюб – копія.
  • Свідоцтво про народження кожного з дітей – копія.

  У заява обов’язково слід вказати місце проживання (прописки) або місце офіційного працевлаштування другого з подружжя.

  У такій процедурі важливо скласти грамотну позовну заяву і тут без допомоги юристів не обійтися. Наші правозахисники готові підготувати документ, який максимально відповідатиме вашим інтересам. Доведеться ділити майно – ви можете висунути вимоги в позовній заяві про розлучення або ми допоможемо подати окремий позов. Юрист проаналізує вашу ситуацію і порадить оптимальну схему саме для вас.

  Якщо ви не бажаєте, щоб процес припинення шлюбу затягувався – краще подати окремий позов про поділ майна і розглядати майновий спір в іншому провадженні. Експертизи, незалежні оцінки вартості всього спільно нажитого, суперечки, приховування доходів – з’ясування цих обставин може тривати кілька місяців.

  Хочете, щоб розлучення пройшло швидко і безболісно, а ваші права ніхто не порушив – телефонуйте 063 218 81 28 і ми допоможемо у найскладнішій і найзаплутанішій ситуаціях.