Юридичний і Бухгалтерський Аутсорсинг для Вашої фірми.

  Абонентське юридичне обслуговування – це правовий супровід господарської діяльності підприємства з будь-яких правових питань, що дозволяє уникнути прийняття поспішних і помилкових рішень керуючими органами
  підприємства, запобігти або мінімізувати фінансові ризики, а також вирішити існуючі проблеми.

  Абонентське юридичне обслуговування – це послуга, що дозволяє замінити постійну присутність штатного юриста у  Вашій компанії.

  Стандартне обслуговування бізнесу нашим спеціалістом складає 4000 грн.\місяць (сюди входить до 10 консультацій усно чи письмово; до 5 договорів, експертиз документів; до 5 заяв, відповідей до правоохоронних органів; до 2 позовних заяв в суди будь якої інстанції; до 2 виїздів юриста)

  Преміальне обслуговування бізнесу нашим спеціалістом складає 8000 грн.\місяць (сюди входить до 15 консультацій усно чи письмово; до 10 договорів, експертиз документів; до 10 заяв, відповідей до правоохоронних органів; до 5 позовних заяв в суди будь якої інстанції; до 5 виїздів юриста)

  Gold обслуговування бізнесу нашим спеціалістом складає 15000 грн.\місяць (сюди входить до 20 консультацій усно чи письмово; до 15 договорів, експертиз документів; до 15 заяв, відповідей до правоохоронних органів; до 7 позовних заяв в суди будь якої інстанції; до 7 виїздів юриста)

  Якщо у Вас підприємство має невеликий документооборот ціна обслуговування для Вас може бути меншою, все можна уточнити за подзвонивши за телефоном 0632188128.

   

  Комплексне та якісне бухгалтерське обслуговування в цілях успішного бізнесу для Вас
  Існування будь-якого бізнесу нерозривно пов’язане з веденням ретельного і безперервного обліку всіх здійснюваних господарських операцій. Досвідчені підприємці знають, що від професіоналізму бухгалтерів багато в чому залежить фінансовий успіх компанії. Саме тому важливо доручити виконання всіх бухгалтерських функцій кваліфікованим фахівцям.
  На сьогоднішній день скористатися послугами бухгалтерської компанії раціонально як для малих, так і великих компаній, які мають потребу в професійній бухгалтерській допомозі для тих чи інших питань і задач пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліками. Професійна допомога наших бухгалтерів дозволить мінімізувати управлінські і фінансові витрати і повністю сконцентрувати увагу на розвиток Вашого бізнесу.
  Наша компанія надає наступні види бухгалтерських послуг:
  • Підготовка та подання податкової, фінансової, статистичної звітності, в т.ч. термінової чи простроченої звітності , подання разових та нульових звітів;
  • Ведення облікової бази підприємства;
  • Підготовка та складання первинних бухгалтерських документів: рахунків, актів прийому – передачі, накладних, податкових накладних, зарплатних відомостей, наказів, книг обліку, актів звірок, довідок, та ін.;
  • Нарахування (розрахунок) податкових зобов’язань, контроль своєчасності та правильності сплати податків;
  • Заповнення книги обліку доходів та витрат (для фізичних осіб-підприємців);
  • Робота з вибраним Вами банком (набір платіжних доручень, зарплатних відомостей, валютних операцій);
  • Нарахування заробітної плати, ведення кадрової документації;
  • Підготовка відповідей на запити в контролюючі органи, листів, заяв;
  • Формування облікової політики, розробка основаних принципів та методів ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • Консультаційні послуги по веденню господарської діяльності підприємства;
  • Відновлення обліку, перевірка даних податкового та бухгалтерського обліку, впорядкування первинних бухгалтерських документів.
  Аналітики стверджують, що кожен третій здійснює підприємницьку діяльність з огляду на власний досвід, не вдаючись до консультації фахівців. За результатами чого, несуть відповідальність перед органами державної влади у вигляді накладання штрафних санкцій та навіть у разі несплати санкцій — опису майна товариства чи особи-підприємця. В ході нашої співпраці результативність Вашого бізнесу буде супроводжуватись успіхом.
  Переваги у здійсненні обслуговування клієнтів нашими фахівцями
  До основних принципів нашої роботи відноситься:
  — Обачність;
  — Повне висвітлення;
  — Професійність;
  — Прозорість у відносинах з клієнтами;
  Ми прагнемо досягти максимальної якості виконання поставлених завдань, що надасть Вам змогу сконцентруватись на розвитку власного бізнесу не витрачаючи багато часу на технічні аспекти, а головне займати час на підбір бухгалтера, що призведе до менших витрат.
  Наша мета — допомогти Вам у вирішенні всіх питань пов’язаних із веденням бухгалтерського обліку. Ми практикуємо індивідуальний підхід до потреб нашого клієнта, постійну увагу до його проблем і побажань, незалежно від величини бізнесу.
  Сподіваємося, що, оцінивши всі переваги професійного бухгалтерсько супроводу, ви станете одним з постійних клієнтів. Звертайтеся- ми завжди раді співпраці.

  Юридична особа
  Система оподаткування для юридичної особи
  Вартість послуги* грн/місяць
  Спрощена система оподаткування за ставкою 5% (3 група) без ПДВ – від 2000,00 грн.
  Спрощена система оподаткування за ставкою 3% (3 група) + ПДВ від 2500,00 грн.
  Загальна система оподаткування без ПДВ-від 2000,00 грн.
  Загальна система оподаткування + ПДВ – від 2500,00 грн.

  Фізична особа – підприємець
  Система оподаткування для фізичної особи — підприємця
  Вартість послуги* грн/місяць
  Єдиний податок I група – від 200,00 грн.
  Єдиний податок II група – 200,00 грн.
  Єдиний податок III група 5% без ПДВ – 500,00 грн.
  Єдиний податок 3% + ПДВ – 700,00 грн.
  Загальна система оподаткування без ПДВ – 800,00 грн.
  Загальна система оподаткування + ПДВ – 1000,00 грн.
  * Вартість послуг включає в себе: бухгалтерський облік господарської діяльності Замовника до 10 операцій в місяць і нарахування заробітної плати одному співробітникові. Вартість послуг бухгалтерського обліку Замовника у кількості більш ніж 10 операцій в місяць тарифікується окремо по домовленості.
  Дякуємо за інтерес до нашої компанії!

  У вас є питання? Телефонуйте прямо зараз: +38 (063) 218-81-28 [Цілодобово]